Hükümler Ve Şartlar


 

NHC web sitesi, size, kullaniciya (“Kullanici”) hükümlerin, sartlarin ve burada içerilen notlarin hiç bir degisiklik olmadan kabulü kaydiyla sunulmaktadir. NHC önceden haber vermeden kendi istegine göre bu Web sitesinin içerigini veya formatini degistirebilir veya yayindan kaldirabilir. Bu siteye erismeniz ve kullanmaniz bu hüküm ve sartlarin tümünü kabul ettiginiz anlamina gelir.

Web Site Kullanimi. Kullanici bu web sitesini geçerli yerel, ülke ve federal kanunlar çerçevesinde kullanmayi kabul eder. Bunlara ek olarak, Kullanici asagidakileri yapmamayi da kabul eder: 1) bilerek ve izinsiz olarak, NHC’nin veya bir baska kullanicinin bilgisayar sistemine, agina, yazilimina, Web sitesine, programina, dokümantasyonuna ve içerilen verilerine degisiklik yapmak, hasar vermek veya yok etmek; 2) Bu Web sitesini yasa tarafindan yasaklanan herhangi bir faaliyet veya is veya faaliyetin gerçeklestirilmesi için kullanmak veya kullanmaya tesebbüs etmek. Kullanici tarafindan yapilan herhangi bir faaliyet yüzünden bu Web sitesine diger kullanicilar veya NHC tarafindan erisimin engellenmesi izinsiz kullanim olarak varsayilacaktir.

Kullanimin Izlenmesi. Bu sistemi kullanarak, Kullanici açik olarak her zaman yönetimsel izlenmeye rizasini belirtmis olur. Kullanici ayrica sistem yöneticilerinin bu tür izleme sirasinda tespit edilen muhtemel suç faaliyetlerinin delillerinin ilgili yasa koruma yetkililerine sunulabilecegini bilmelidir. Eger Kullanici herhangi bir izlemeye riza göstermiyorsa sistemden su anda çikmalidir.

Yasal Uyari. NHC tarafindan en güncel, dogru, ve açik sekilde ifade edilmis bilginin sunulmasi için gereken her çaba gösterilmistir. Buna ragmen sunulan bilgilerde yanlisliklar olabilir. Bu Sözlesme çerçevesinde ama sadece bununla sinirli olmadan, NHC, NHC Web sayfasinda yer alan haberler, finansal bilgiler, veriler ve diger bilgilerin dogrulugundan ve kazara içerebilecekleri hatalardan dolayi sorumluluk kabul etmez. NHC sunucularindaki haberler, finansal bilgiler, veriler ve bilgiler NHC personeli tarafindan çesitli kaynaklardan derlenmistir ve Kullanici’ya bildirilmeden degistirilebilirler. NHC bu Web sitesinde bulunan içerigin kalitesi, bütünlügü, uygunlugu, kesinligi, yeterliligi, içerigi, güncelligi konusunda hiç bir çesit garanti veya vekalet iddiasinda degildir.

Üçüncü Taraflarin Web Sitelerin Baglantilar. NHC Web sayfalari su anda ya da ileride üçüncü taraflar tarafindan isletilen Web sitelerine baglantilar içerebilir. NHC Web sitesinden baglanilan siteler NHC’nin kontrolünde degildir. NHC bu sitelerde, veya bu sitelerde yer alabilecek baglantilardaki bilgi, haber veya malzemelerin hiç birinden dolayi sorumluluk veya yükümlük kabul etmez, NHC üçüncü taraflara olan herhangi bir baglantiyi baglantili taraflara veya ürünlere ve/veya onlar tarafindan pazarlanan hizmetlere destek, referans niyetiyle degil sadece kolaylik amaciyla saglamistir. Her üçüncü taraf Web sitesinin halka açik erisim için hangi bilgilerin uygun olduguna dair kendi politikalari vardir. Kullanici üçüncü taraf baglanti ve içerikleri kullanmanin sorumlulugunu kendi üstüne alir.

Kullanilmis Ekipman Listeleri. New Holland Construction Kullanilmis Ekipman web sitesi www.NHCused.com New Holland Construction bayilerinin satisa koydugu kullanilmis ekipmanlarin kaydini içerir. NHC bu tür bir sitede veya baglantili bir sitedeki herhangi bir baglantidaki herhangi bir bilgi, surum raporu, fotograf, bulunurluk, fiyatlandirma, vergi ve gümrük bilgileri, genel bilgiler ve garanti bilgilerinden dolayi ama sadece bunlarla kisitli olmamak kaydiyla herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Her bir bayi birimin kaydi/bilgileri tablosunda bulunan veya bulunmayan bilgilerden kendisi sorumludur. Kullanici NHC’yi, yöneticilerini, acentelerini, çalisanlarini ve kontrolündeki diger personeli, NHC Kullanilmis Ekipman Web sitesi araciligiyla alinan birimler veya onlarin kullanimiyla ilgili sorumluluklardan, masraflardan, avukat giderlerinden, zararlardan, eger dogru olsa bile Kullanici’nin bu hükümler ve sartlari ihlal ettigini gösterecek iddialardan dogacak talepler de dahil olmak üzere sorumlu tutamayacagini kabul eder. Kullanici NHC Kullanilmis Ekipman web sitesindeki ekipmanlarin satisi veya kullanimiyla ilgili bütün anlasmazliklarda söz konusu ekipmani satan bayinin bulundugu ülkenin mahkemelerinin tam yetkili oldugunu kabul eder.

Fikir Haklari. Kullanici bu NHC Web sitesinin devlet ve/veya federal ticari markalar, ticari sirlar ve/veya telif haklari tarafindan korunan fikir ürünleri içerdigini kabul eder. Kullanici kullanmamayi, yeniden üretmemeyi, kopyalarini dagitmamayi, veya buradaki içerik dahil bu Web sitesinin herhangi bir parçasindan türetilmis isler olusturmamayi, veya NHC’nin fikir haklarini ihlal edebilecek baska herhangi bir faaliyete girismemeyi kabul eder.

Riskin Üstlenilmesi. Kullanici herhangi bir amaçla NHC Web sayfalarini kullanarak, bu siteyi ve her bir sayfasini kullanmaktan dogacak bütün riskleri kabul eder. Bu riskler sadece bunlarla sinirli kalmamak üzere Kullanici’nin bilgisayari, yazilim veya verilerinin NHC Web sayfasi tarafindan ya da Kullanici’nin bu sayfaya erisiminin sonucunda aktarilan veya etkinlesen bir virüs, yazilim, veya baska bir dosya tarafindan zarar görmesini de içerir. NHC hiç bir sart altinda bu web sitesinin kullanilmasi veya yanlis kullanilmasiyla, veya NHC web sayfalari araciligiyla elde edilen bilgi eksikligi, dokümanlar, yazilim, hizmetler ve diger materyallerden dolayi veya bir sekilde bunlarla ilgili dogacak kar ve gelir kaybi dahil ama sadece bununla sinirli olmadan dogrudan, endirekt, özel, kazara, dolayli veya cezai zararlardan sorumlu tutulamaz. Kullanici ayrica bu Web sitesinin kullanimindan dogan bütün riskleri, ister kontrat, haksizlik, kesin sorumluluk veya digerleri kapsaminda olsun hatta NHC ve/veya bir çalisani, ortagi, acentesi bu tür zarar olasiligindan önceden haberdar edilmis olsa bile kendisi kabul eder. NHC eylemlerinden, ihmalinden, kontrolü disindaki beklenmedik durumlardan veya bunlarin bir kismindan kaynaklanan nasil olusursa olussun, bilginin sunulmasi, derlenmesi, iletilmesindeki hatalar, ihmaller veya belirsizliklerden ortaya çikan, ister kullanicinin karariyla olsun,veya bilginin veya bilgi eksikliginin yüzünden yapilan veya yapilmayan bir eylemden dogsun herhangi bir kayip veya zarardan hiçbir sekilde sorumlu tutulamaz.

Yasaklanmis Kullanim. HIÇ BIR SART ALTINDA KULLANICI NHC’NIN BILGISAYAR SISTEMINE, BILGISAYAR AGINA, VEYA BUNLARIN HERHANGI BIR PARÇASINA BASKALARINI ALDATMA, HIRSIZLIK VEYA HERHANGI BIR YEREL, DEVLET VEYA FEDERAL KANUNU ÇIGNEMEK AMACIYLA ISLEM YAPMAK IÇIN ERISEMEZ VEYA ERISMEYE TESEBBÜS EDEMEZ. NHC istedigi zaman Kullanici’nin ileride Web sitesini kötüye kullanmasi veya yetkisiz veya yasaklanmis sekilde kullanmasi durumunda bu Web sitesine erisimine son verme veya Kullanici’nin bu Web sitesine erisimini yasaklama hakkini sakli tutar. Etkilesimli Medyanin Kullanimi. Bu site NHC ve/veya diger kullanicilarin da dahil oldugu elektronik posta baglantilari, bülten tahtalari, tartisma forumlari, sohbet odalari veya diger mesajlasma ve iletisim araçlari içeri veya içerebilir, Kullanici bu forumlari amaçlarina uygun sekilde kullanacagini kabul eder.
Kullanici hiçbir sart altinda bu tür forumlari baskalarina iftira etmek veya taciz etmek, NHC veya üçüncü bir tarafin fikir haklarini ihlal etmek, ahlaksiz veya rahatsiz edici materyal göndermek veya yüklemek ve web sitesine, NHC veya üçüncü taraflarin bilgisayarlarina zarar verebilecek veya degisiklik yapabilecek virüs, bozuk dosyalar veya diger programlar yüklemek amaciyla kullanarak hiçbir yasayi çigneyemez. NHC herhangi bir nedenle bu Web sitesinden herhangi bir içerigi kaldirma hakkini sakli tutar. Kullanici NHC veya ortaklari disindaki taraflarca yüklenen hiçbir materyalin NHC tarafindan desteklenmedigini, öyle ki bu tür ileti ve materyallerin NHC tarafindan gözden geçirilmedigini kabul eder.

Tazminatlar. Kullanici NHC’yi, yöneticilerini, acentelerini, çalisanlarini ve kontrolündeki diger personeli, bu Web sitesi araciligiyla alinan birimler veya onlarin kullanimiyla ilgili sorumluluklardan, masraflardan, avukat giderlerinden, zararlardan, eger dogru olsa bile Kullanici’nin bu hükümler ve sartlari ihlal ettigini gösterecek iddialardan dogacak talepler de dahil olmak üzere sorumlu tutamayacagini kabul eder.

Sözlesmeye Bagli Iliskinin Yoklugu. Kullanici, bu Web sitesinin kullaniminin NHC veya ortaklari veya çalisanlariyla Kullanici arasinda ortaklik, ortak girisim, isçi-isveren iliskisi, sözlesme veya acente iliskisi dahil ama bunlarla sinirli olmadan hiç bir iliski olusturmadigini kabul eder.

Yetkili Mahkemeler. Bu Sartlar ve Hükümler Italya kanunlari çerçevesindedir. Kullanici bu Web sitesi veya onun kullanimiyla ilgili çikabilecek bütün anlasmazliklarin Torino Italya mahkemelerinin yetki alaninda oldugunu kabul eder. Bu sartlar ve hükümlerin geçerliligini tümüyle benimsemeyen kanunlarin yetki alanindaki bölgelerde bu Web sitesinin kullanimi yetkisizdir. Kullanici geri dönüssüz sekilde herhangi bir dava, eylem veya yasal islem çerçevesinde bu Sözlesme ile ilgili itirazlarini mahkemeye sunma hakkindan feragat eder, ve böyle bir dava, eylem veya yasal islemi uygunsuz baska bir forumda sunmaktan ve ayrica Kullanici geri dönüssüz bir sekilde mahkemenin kendi üstünde yetki alani olmadigi iddiasiyla bu tür bir iddia, dava, eylem veya yasal islemi bir baska mahkemeye sunma hakkindan da vazgeçer.

Ilgili Yasalar. NHC’nin bu Sözlesme’deki performansi yürürlükteki kanunlar ve yasal süreçlere tabidir, burada içerilen hiçbir sey NHC’nin yasa uygulayicilarinin herhangi bir tarafin Web sitesini kullanimina veya bu kullanimla ilgili verdigi veya NHC’nin topladigi verilerle ilgili talep veya isteklerine uyma hakkini ortadan kaldirmaz.

Geçerlilik. Ilgili bir yasa çerçevesinde bu Sözlesme’nin herhangi bir kismi geçersiz veya uygulanamaz bulunursa, geçersiz veya uygulanamaz bulunan kisimin yerini orijinal sözlesmede ona niyet olarak en çok benzeyen geçerli ve uygulanabilir kisim almis sayilir, ve Sözlesme geçerliligini korur.

Sözlesmenin Tümü. Bu Hüküm ve Sartlar bu Web sitesinin kullanimina dair Kullanici ve NHC arasindaki anlasmanin tamamina tekabül eder. Bu Sözlesme geçerlilik olarak Kullanici ve NHC arasindaki daha önceki veya güncel herhangi bir ortamda yapilan bütün iletisimlerin önüne geçer.