Tekerlekli Ekskavatörler WE 190B PRO

WE190B_main

Tekerlekli Ekskavatörler WE 190B PRO

170B_highlights_1

MOTOR VE HİDROLİKLER: MÜKEMMEL UYUM

    B serisi PRO tekerlekli ekskavatörler her çalışma şartında yüksek performans sunar, çünkü:
  • Büyük deplasmanlı FPT motorları yüksek tork ve güç verir
  • Yeni 3-pompalı hidrolik sistem her çalışma şartında hızlı ve eş zamanlı hareketlere izin verir
  • Elektronik pompa yönetim sistemi, her zaman motor ve hidrolik güç arasında en iyi uyumu sağlar, yakıt tüketimini ve motor yükünü en aza indirir.
  • Bunlara ek olarak büyük deplasmanlı motor ve 3-pompalı hidrolik sistem daha az aşınmaya neden olur ve makinenin güvenilirliğini arttırır.

210B_highlights_2

YÜKSEK HASSASİYET İÇİN YEPYENİ KONTROLLER

Yeniden tasarlanan elektro-hidrolik sistem artık makinenin hizmet süresini arttırmak için ve anlaşılır arıza tanı verileri sunmak için geliştirilen yeni yazılımıyla tek bir CPU’ya bağlı.
Yeni sistem ve yazılım performans ve güvenilirliğini sınayan yoğun bir test programını başarıyla tamamladılar.

210B_highlights_3

ÇOK-İŞLEVLİ USTA

B Serisi PRO çok işlevliliğin ustasıdır. Operatör görevinin ihtiyaçlarına uyacak çok sayıda çalışma modu seçeneğine sahiptir.

Ayarlanabilir salınma gücü güç ve frenleme kuvvetinin işleme göre ayarlanabilmesini sağlar. Özel uygulamalarda salınma freni modu özel bir düğmeyle kalıcı olarak devreye alınabilir.

En yüksek hassasiyet gerektiğinde, operatör sol kumanda kolundan hizalama modunu etkinleştirebilir.

210B_highlights_4

KULLANIMI KOLAY

​Kabinin ve kontrollerin tasarımı ve düzeni makinenin kullanımını sezgisel ve konforlu bir hale getirmek için geliştirildi.

Yeni LCD ekranlı gösterge paneli operatörü makinenin durumuna tümüyle hakim olmasını sağlıyor. Kontrollerin mantıklı düzeni makineyi kullanmayı çok kolay hale getiriyor.
Örneğin bütün seyir kontrolleri (yol modu, sürünme hızı, vites değişimi, aks kilidi) direksiyon kolonundaki bir anahtar panelinde bir araya getirildi.

Dozer bıçağı için kayma modu ve stabilizatörler sağ kumanda kolunda, seyir yön kontrolüyle bir arada. Çalışma ve salınım freni modlarını seçmek çok kolay.

210B_highlights_5

AZ BAKIM İSTEYEN BURÇLAR

Yeni az bakım isteyen burçlar sayesinde, yağlama aralığı uzar (500 saat) ve makinenin kullanım dışı olduğu süre azalır. Aşınmaya dayanıklı çelikten üretilen harici ek burçlar kollarda fazladan koruma sağlar ve dahili burçların ömrünü uzatır.
Radyal yüzey aşındığında, bu burçları değiştirmek çok kolaydır, kama ve burç dayanıklılığını arttırırken işletme maliyetini de azaltır.

                        
                                 
Motor gücü118 kW/158 hp
Makine ağırlığı19.800 kg
                        
                    

Broşür

icon-brochure

WE 190B PRO
boyut: 2456KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın