Mini Yükleyiciler L223

L223_main

Mini Yükleyiciler L223

L218_highlights_1

SİZİ DÜŞÜNEREK ÜRETTİK

New Holland mühendisleri yüzlerce müşteriden gelen bilgileri kullanarak yeni mini yükleyici serimizi tasarladı. Sıfırdan tasarlanan bu makineler öncelikle kullanıcı düşünülerek üretildi. Çalışma alanınız ne olursa olsun (tarım, çevre düzenleme veya inşaat) yeni mini yükleyicilerimizle daha hızlı, daha akıllıca ve daha karlı çalışacaksınız.

New Holland’ın patentli Super Boom® dikey kaldırma tasarımı, ileri boşaltma yüksekliği ve uzanımında sınıfının en iyisidir. Malzemeyi kamyonun ortasına boşaltmak çok daha verimlidir.

Sektörde lider kepçe koparma kuvveti ve boşaltma açısı çevrim süresini kısaltır ve verimliliği arttırır.

L213_highlights_1

KAYA GİBİ SAĞLAM

New Holland mini yükleyici sektördeki en uzun dingil aralığı ve alçak ağırlık merkeziyle, pazardaki en istikrarlı makinedir. Aracına güvenen operatörler daha fazla iş yapar.

L218_highlights_4

KULLANIM ORTAMI

Daha çok yer mi lazım?
Sektördeki en geniş, en konforlu kabin size daha çok ayak ve tavan boşluğu ve kritik alanlarda iki kat geniş görüş alanı sunar. Daha geniş görüş alanı çalışma ortamında hareket kabiliyetini arttırır.

Konforlu operatörler daha fazla iş yapar. Konfor özelliklerimizden birkaçı: anahtarsız başlatma, Glide Ride seçeneği, ısıtmalı veya hava süspansiyonlu koltuk seçeneği ve kendini hizalayan kepçe özelliği.

L218_highlights_2

KOLAY BAKIM

Günlük bakım daha da kolaylaştı. Yer seviyesine yakın ve gruplanmış servis kontrol noktalarına erişmek çok kolay. Ayrıca yeni kabin araç bileşenlerine tam erişim için kaldırılabilir.

                        
                                 
Motor gücü74 bg /55 kW
Çalışma ağırlıği3350 kg
Nominal çalışma yükü1020 kg
                        
                    

Broşür

icon-brochure

Mini Yükleyiciler
boyut: 680KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın