Tekerlekli Yükleyiciler W230C Tier 4

W230C_main

Tekerlekli Yükleyiciler W230C Tier 4

​​​

W170-W190CT3_highlights_1

ÇOKLU İŞ MODUNA SAHİP ARKAYA MONTE EDİLMİŞ FPT MOTORU

Arkaya monte edilen motor sayesinde ölü ağırlık ve makinedeki gerilim azalır.

İnşaat makineleri için geliştirilen kendini kanıtlamış ve güvenilir teknolojili FPT NEF Motorları ayrıca ÇOKLU İŞ MODLARI sunar. Operatör aşağıda sıralanan elektronik olarak önceden ayarlanmış güç modlardan birini seçebilir. MAX, STANDART veya EKONOMİ güç modları.

W270C-W300C_highlights2

DAHA KISA V-DÖNGÜSÜ MESAFESİ

Yükleyici kolu daha hızlı kalkabilir, böylece yükleme yaptığınız kamyondan 10 metre mesafedeyken tam hızla V-döngüsü yapabilirsiniz.

W190C_highlights_3_T3

SOĞUTMA KUTUSU

Pek çok yükleyicide radyatörler arka arkaya monte edilir. New Holland’da onları kutu gibi bir soğutma modülü oluşturacak şekilde monte ettik.

Bunun sonucu da en zor ortamlarda daha iyi soğutma elde ettik. Ek olarak, artık programlanabilir ters fan standart olduğu için, radyatör temizliği mazide kaldı.

W190C_highlights_4

OPERATÖR GÜVENLİĞİ VE DÜŞÜK TİTREŞİM

Devrilmeye (ROPS) ve düşen nesnelere (FOPS) karşı korunma garantili güçlendirilmiş kabinimizin koruması hoşunuza gidecek.
Motoru kabinden uzağa, makinenin arkasına yerleştirdik, böylece kabinde daha az titreşim hissedeceksiniz. Dahası ZF şanzıman, seçtiğiniz çalışma moduna göre vites geçişlerini optimize ettiği ve yumuşak geçişler sağladığı için rahatça çalışabilirsiniz.

W190C_highlights_5

YER SEVİYESİNDE KOLAY BAKIM

Tek parça elektrik kaputu, alternatif açılma çözümüyle, bütün servis noktalarına ulaşmayı çok daha çabuk ve kolay hale getirir.

Zaman kazanmanız için bütün servis noktalarını gruplar haline bir araya getirdik: yakıt ve motor yağı doldurma noktaları yan yana, ve 3 yağ boşaltma noktası da bir arada.

                        
                                 
Motor gücü190 kW/255 hp
Çalışma ağırlığı20 t
Kepçe hacmi3,8 - 8 m³
                        
                    

Broşür

icon-brochure

W230C
boyut: 950KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın