Tekerlekli Yükleyiciler W110C Tier 4

W110C_main

Tekerlekli Yükleyiciler W110C Tier 4

​​​​​​​​​

W110C-W130C_highlights2

ÇOKLU İŞ MODUNA SAHİP FPT MOTORU

İnşaat makineleri için geliştirilen kendini kanıtlamış ve güvenilir teknolojili FPT NEF Motorları ayrıca ÇOKLU İŞ MODLARI sunar. Operatör aşağıda sıralanan elektronik olarak önceden ayarlanmış güç modlardan birini seçebilir. MAX, STANDART veya EKONOMİ güç modları.

W110C-W130C_highlights1

ARKAYA MONTAJLI MOTORLA KEPÇEDE DAHA ÇOK MALZEME

​Arkaya monte edilen motor demek sizin için kepçenin daha çok yük alabilmesi demektir. Ek olarak, daha az karşı ağırlık kullanılmasına imkan tanır. Daha az ölü ağırlık da akslar, frenler ve tekerleklerde daha az gerilim demektir.

W110C-W130C_highlights3

SOĞUTMA KUTUSU

Pek çok yükleyicide radyatörler arka arkaya monte edilir. New Holland’da onları kutu gibi bir soğutma modülü oluşturacak şekilde monte ettik.
Bunun sonucu da en zor ortamlarda daha iyi soğutma elde ettik. Ek olarak, artık programlanabilir ters fan standart olduğu için, radyatör temizliği mazide kaldı.

W110C-W130C_highlights4_T3

OLAĞANÜSTÜ GÖRÜŞ ALANI

Küçük soğutma paketi sayesinde alçalan arka kaputun eğimli şekli sayesinde daha da artan mükemmel çepeçevre görüş alanıyla hızlı ve güvenle çalışabilirsiniz.

W110C-W130C_highlights6

YER SEVİYESİNDE KOLAY BAKIM

Tek parça elektrik kaputu, alternatif açılma çözümüyle, bütün servis noktalarına ulaşmayı çok daha çabuk ve kolay hale getirir.
Zaman kazanmanız için bütün servis noktalarını gruplar haline bir araya getirdik: yakıt ve motor yağı doldurma noktaları yan yana, ve 3 yağ boşaltma noktası da bir arada.

                        
                                 
Motor gücü106 kW/142 hp
Çalışma ağırlığı11 t
Kepçe hacmi1,9 - 4 m³
                        
                    

Broşür

icon-brochure

W110C Tier 4
boyut: 254KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın