Paletli Ekskavatörler E385C

E385C_big

Paletli Ekskavatörler E385C

E385C_highlights_1

GÜÇ VE HIZLI DEVİR SÜRESİ

Güçlü Aşama 3 motor. Gelişmiş hidrolik sistem eldeki işe göre performansı maksimize eder.
Yüksek verimli hidrolikler ve isteğe bağlı Hydraulic Proportional Controls (HPC) kullanan kumanda kolları sayesinde kullanım sorunsuz, kontrol olağanüstü, ve devirler daha kısa hale gelir.

E385C_highlights_2

YAKIT VERİMLİLİĞİ

Yüksek verimli hidrolikler her uygulamada %100 pompa kullanımını güvenceye alır.
Hidrolik tasarım sürtünme kaybını ve basınç düşüşlerini en aza indirir. Yeni ECO çalışma modu yüksek performansı korurken yakıt tüketimini optimize eder.

E385C_highlights_4

KONFOR VE GÜVENLİKTE EVRİM

​​Tam boy ön pencereli ve arkaya bakan kamerasıyla EVO kabini sıra dışı çepeçevre görüş alanı sunar. Kabinin darbe emicileri ve ses yalıtımı sayesinde titreşim ve gürültü önemli ölçüde azalır. ROPS/FOPS uyumlu kabinde operatörler güven içinde çalışabilir.

Koltuk yan konsollarla birlikte ya da bağımsız olarak her yönde ayarlanabilir. Yan konsollara entegre kolçaklar dört farklı konumda kullanılabilir ve yükseltilebilir, operatörün iş ortamını en yüksek rahatlık ve konfora göre düzenlemesi sağlanır.

E385C_highlights_3

YERLEŞİK GÜVENİLİRLİK VE DAYANIKLILIK

Ağır hizmet şasisi uzun süre dayanmak için yapıldı.
Vinç ve Kollar gelişmiş CAD (Computer Aided Design) ve FEM (Finite Elements Methodology) Sistemleri kullanılarak sadece gerilimin yoğunlaştığı bölgelerde dayanıklılığı arttırmak üzere yeniden tasarlanmıştır. Sonuç olarak en zor uygulamalarla başa çıkabilen bir Ağır Hizmet ön ataşmanı ortaya çıkar.

BEH sürümü (BEH Bulk Excavator Heavy anlamına gelir) daha kısa bir tek vinç, kısa kol ve güçle çalışan kepçe bağlantı geometrisiyle donatılmıştır. BEH, en zor uygulamalarda üstün kazı performansı ve verim sunan yatırımınızın karşılığını fazlasıyla almanızı sağlayan ideal bir Ağır Hizmet makinesidir.

E385CT3_highlights_5

SERVİS NOKTALARI YER SEVİYESİNDE

Makine yağ filtresi, yakıt filtresi ve su ve yabancı maddeleri ayıran su ayırıcısı iyi bir motor performansı ve dayanıklılığı için çok önemlidir.
Hepsi harici monte edilmiştir ve kolay bakım için yer seviyesinden erişilebilirler.

                        
                                 
Motor gücü209 kW/284 hp
Makine ağırlığı37.800 kg
Kepçe hacmi0,74 - 2,10 m³
                        
                    

Broşür

icon-brochure

E385C
boyut: 2348KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın