Paletli Ekskavatörler E265C

E265C_main

Paletli Ekskavatörler E265C

​​

E305C_highlights_2

MOTOR VE HİDROLİK GÜÇ: MÜKEMMEL ÇİFT

New Holland ekskavatörleri endüstride lider yakıt verimleriyle ünlüdür: C Serisi bu ünü yeni bir seviyeye taşıyor. Gelişmiş yeni hidrolik tasarım sürtünme kaybını ve basınç düşüşlerini en aza indirirken, gelişmiş elektronik Hydrotonic teknolojisi bütün uygulamalarda yüzde 100 pompa kullanımını garantiye alır.
Sonuç: En düşük yakıt tüketimiyle birlikte en yüksek kontrol, hız ve güç.

E305C_highlights_1

ÜSTÜN PERFORMANS

Sıra dışı dengesi ve optimal ağırlık dağılımı sayesinde operatör C Serisi’nin üstün koparma kuvvetini ve kaldırma kapasitesini sonuna kadar kullanabilir.
Continuous Power Boost özelliği hidrolik basıncı 34,3 Mpa’dan 37,8’e çıkararak gerektiğinde ek güç sağlar. Eğimli ve zor arazilerde seyir mükemmel çekiş gücü sayesinde çok kolay.

E305C_highlights_3

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKTE LİDER

New Holland’ın sunduğu geniş kapsamlı düşük emisyonlu ürünler ve ürünlerimizin bütün yaşam döngüsü boyunca çevreye etkisini azaltma konusuna odaklanmayı sürdürmemiz ve toplumsal duyarlılığımız parçası olduğumuz CNH Industrial’in Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi (DJSI) tarafından Avrupa ve Dünya’da lider olarak tanınmasına katkıda bulunmuştur.

Bu prestijli sıralamalara sadece faaliyetlerini ekonomik olduğu kadar sosyal ve çevresel açıdan da idare etmede klasmanında en iyi olan şirketler kabul edilmektedir.
CNH Industrial sektördeki bütün firmaların ortalaması 100’de 49’ken, 100 üstünden 88 olan skoruyla birinciliği kazanmıştır.

E305C_highlights_4

KONFORDA EVRİM

Tam boy ön pencereli ve arkaya bakan kamerasıyla EVO kabini sıra dışı çepeçevre görüş alanı sunar. Kabinin darbe emicileri ve ses yalıtımı sayesinde titreşim ve gürültü önemli ölçüde azalır. ROPS/FOPS uyumlu kabinde operatörler güven içinde çalışabilir.

Bütün düğme ve kontroller artık ergonomik olarak, bulmanın ve erişmenin daha kolay olduğu sağ yanda; tek dokunuşlu açılan kilitle ön camı açmak ve kapamak daha kolay; ekstra geniş kapıyla erişim daha basit.

E305C_highlights_5

SERVİS NOKTALARI YER SEVİYESİNDE

Makine yağ filtresi, yakıt filtresi ve su ve yabancı maddeleri ayıran su ayırıcısı iyi bir motor performansı ve dayanıklılığı için çok önemlidir.
Hepsi harici monte edilmiştir ve kolay bakım için yer seviyesinden erişilebilirler.

                        
                                 
Motor gücü142 kW/190 hp
Makine ağırlığı27.900 kg
Kepçe hacmi0,58 - 1,40 m³
                        
                    

Broşür

icon-brochure

E265C - E305C
boyut: 3421KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın