Paletli Ekskavatörler E245C

E245C_main

Paletli Ekskavatörler E245C

E245CT3_highlights_2

MOTOR VE HİDROLİK GÜÇ: MÜKEMMEL ÇİFT

New Holland ekskavatörleri endüstride lider yakıt verimleriyle ünlüdür: C Serisi bu ünü yeni bir seviyeye taşıyor. Yüksek verimli hidrolikler düşük devirde yüksek akış sağlayarak yakıt tasarrufunu en yükseğe taşıyor.
Ek olarak, Hydrotronic makinenin performans ve verimini optimize ediyor: makine hızının düşmesine engel olup gereken seviyede tutuyor.

E245C_highlights_1

DİNAMİK DENGE

Ağır hizmet tasarımı makinenin güçlü performansıyla mükemmel uyum halinde.
LC sürümündeki uzun 9 makara ve ağır hizmet şasisi pazardaki en yüksek dinamik dengeyi sunar, her arazide güvenli ve üretken bir performansı garantiler.

E245C_highlights_3

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKTE LİDER

New Holland’ın sunduğu geniş kapsamlı düşük emisyonlu ürünler ve ürünlerimizin bütün yaşam döngüsü boyunca çevreye etkisini azaltma konusuna odaklanmayı sürdürmemiz ve toplumsal duyarlılığımız parçası olduğumuz CNH Industrial’in Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi (DJSI) tarafından Avrupa ve Dünya’da lider olarak tanınmasına katkıda bulunmuştur.

Bu prestijli sıralamalara sadece faaliyetlerini ekonomik olduğu kadar sosyal ve çevresel açıdan da idare etmede klasmanında en iyi olan şirketler kabul edilmektedir. CNH Industrial sektördeki bütün firmaların ortalaması 100’de 49’ken, 100 üstünden 81 olan skoruyla birinciliği kazanmıştır.

E245C_highlights4

KONFORDA EVRİM

Tam boy ön pencereli ve arkaya bakan kamerasıyla EVO kabini sıra dışı çepeçevre görüş alanı sunar. Kabinin darbe emicileri ve ses yalıtımı sayesinde titreşim ve gürültü önemli ölçüde azalır. ROPS/FOPS uyumlu kabinde operatörler güven içinde çalışabilir.

​​Geniş ve ferah EVO kabini operatöre en yüksek konforu sağlayıp performansı arttırır.
Bütün düğme ve kontroller artık ergonomik olarak, bulmanın ve erişmenin daha kolay olduğu sağ yanda; tek dokunuşlu açılan kilitle ön camı açmak ve kapamak daha kolay; ekstra geniş kapıyla erişim daha basit.

E245C_highlights5

MOTOR VE HİDROLİK GÜÇ: MÜKEMMEL ÇİFT

Makine yağ filtresi, yakıt filtresi ve su ve yabancı maddeleri ayıran su ayırıcısı iyi bir motor performansı ve dayanıklılığı için çok önemlidir.
Hepsi harici monte edilmiştir ve kolay bakım için yer seviyesinden erişilebilirler.

                        
                                 
Motor gücü118 kW/160 hp
Makine ağırlığı25.600 kg
Kepçe hacmi0,52 - 1,31 m³
                        
                    

Broşür

icon-brochure

E245C
boyut: 2215KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın