​​​

E135B_highlights1

ÇEVREYE SAYGI

E135B, elektromanyetik uyum ve gürültü seviyesiyle ilgili Avrupa Yönetmeliklerine uygundur. Yeni Aşama IIIA motorumuzun emisyonu ciddi bir şekilde azaltılmış ve standartların belirlediğinin de altına inmiştir.
...gerçekten Çevre Dostu bir makine.

E135B_highlights2

VERİM VE KONTROL EDİLEBİLİRLİK

New Holland daha etkili, kontrol edilebilir, hızlı, güçlü, ve önceki modellerden daha az yakıt tüketen bir Hidrolik Devre elde etmek için bütün parçalar üstünde çalıştı.

En son model, yeni kuşak, sessiz pompadan başlayarak; kontrol vanası baştan tasarlandı ve ikinci bir dirsek bobini eklendi, yeni çalışma modu seçme fonksiyonları eklendi, dönüş tork çıktısı yükseldi.
Bütün bu gelişmeler, devrenin tümünde basınç kaybını ciddi ölçüde azaltan denetimlerle birlikte, özellikle kombine hareketleri gerektiren işlemlerde sorunsuz, hassas hareket ve manevra kabiliyeti sağladı.

Yeni H.A.O.A (Hydrotronic Active Operation Aid) Kontrolle bu olağanüstü özellikler daha da geliştirildi.

E135B_highlights3

EN İYİ TASARIM VE ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ

Vinç ve Kollar gelişmiş CAD (Computer Aided Design) ve FEM (Finite Elements Methodology) Sistemleri kullanılarak sadece gerilimin yoğunlaştığı bölgelerde dayanıklılığı arttırmak üzere yeniden tasarlandı.

Bu sofistike tasarım yöntemlerinin en gelişmiş üretim yöntemleriyle bir araya gelmesiyle elde edilen yüksek gerilimli çelik levhalar, prestijli “Vision 2000” ödülünü yıllarca elinde tutan New Holland fabrikalarında kesildi, monte edildi ve kaynakları yapıldı.

Üst yapı ve şasinin üretiminde de aynı yenilikçi yollar maksimum burkulma ve esneme direnciyle en yüksek Ağır İş gücüne ulaşmak için kullanıldı.

E135B_highlights4

KABİNİN İÇİ

Kabinin içi operatöre en yüksek konforu sağlayıp optimum performansı alabilmek için tümüyle baştan tasarlandı.
Bütün düğme ve kontroller artık ergonomik olarak, bulmanın ve erişmenin daha kolay olduğu sağ yanda.

Dış hava şartlarından bağımsız olarak huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan güçlü, etkin otomatik klima sistemi ve radyo artık standart donanım.

Aynı zamanda iç tasarım ve kullanılan malzemeler de şık bir görünüm sağlıyor. Sağlam kabin yapısı, altı sıvı silikon dolu darbe emiciyle birlikte titreşimi en aza indiriyor.
Kabin yapısına dahil yivli delikler isteğe bağlı operatör güvenliğini arttıran FOPS strüktürü ve ön koruyucu takılmasına imkan tanıyor.

E135B_highlights5

TEMİZ VE ERİŞİLEBİLİR DÜZENLEME

Makine bileşenlerinin düzeni denetleme, bakım ve servisin daha kolay ve kısa sürede yapılabilmesi için yeniden düzenlendi.
Motorun spin-on tipi yağ filtresi motor bölmesinde ve yukarından erişilmesi kolay.
Entegre su ayırıcılı yakıt filtresi, harici montajlı ve yer seviyesinden erişilebilir konumda.
Soğutma bileşenleri (radyatör, hidrolik yağ soğutucusu ve ara soğutucu) soğutma verimini arttırmak, kontrol ve temizliği kolaylaştırmak ve bileşenlerin güvenilirliğini arttırmak için paralel monte edildi.

                        
                                 
Motor gücü74 kW/101 hp
Makine ağırlığı15.200 kg
Kepçe hacmi0,28 - 0,76 m³
                        
                    

Broşür

icon-brochure

E135B
boyut: 786KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın