Paletli Kompakt Yükleyiciler C227

C227_main

Paletli Kompakt Yükleyiciler C227

C238_highlights_1

SİZİ DÜŞÜNEREK ÜRETTİK

New Holland mühendisleri yüzlerce müşteriden gelen bilgileri kullanarak yeni paletli kompakt yükleyici serimizi tasarladı. Sıfırdan tasarlanan bu makineler öncelikle kullanıcı düşünülerek üretildi. Çalışma alanınız ne olursa olsun (tarım, çevre düzenleme veya inşaat) yeni paletli kompakt yükleyicilerimizle daha hızlı, daha akıllıca ve daha karlı çalışacaksınız.

Sektörde lider kepçe koparma kuvveti ve boşaltma açısı çevrim süresini kısaltır ve verimliliği arttırır.

C238_highlights_2

KAYGAN ARAZİLERİN USTASI

Zor arazilerde istikrarlı bir sürüş sağlayan dayanıklı, basit ama sağlam şasi. Ayrıca süspansiyonlu palet sisteminden bile daha az hareketli parçasıyla bakımı da daha kolay.

C238_highlights_4

KULLANIM ORTAMI

Daha çok yer mi lazım?
Sektördeki en geniş, en konforlu kabin size daha çok ayak ve tavan boşluğu ve kritik alanlarda iki kat geniş görüş alanı sunuyor. Daha geniş görüş alanı çalışma ortamında hareket kabiliyetini arttırır.

Konforlu operatörler daha fazla iş yapar. Konfor özelliklerimizden birkaçı: anahtarsız başlatma, Glide Ride seçeneği, ısıtmalı veya hava süspansiyonlu koltuk seçeneği ve kendini hizalayan kepçe özelliği.

C238_highlights_5

KOLAY BAKIM

Günlük bakım daha da kolaylaştı. Yer seviyesine yakın ve gruplanmış servis kontrol noktalarına erişmek çok kolay. Ayrıca yeni kabin araç bileşenlerine tam erişim için kaldırılabilir.

                        
                                 
Motor gücü55 kW/74 hp
Çalışma ağırlığı3720 kg
Kaldırma kapasitesi1225 kg
                        
                    

Broşür

icon-brochure

Paletli Kompakt Yükleyiciler
boyut: 768KB.

Hızlı Harita

Genişlet/Kapat

Bir Bayi Bulun

Bölgenizdeki en yakın New Holland bayisini bulun.

Bağlantıda Kalın